1988 GMC Suburban

1988 GMC Suburban
Rok výroby
1988
Výrobce
GMC
Model
Suburban
Najeto
92000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8 TBI
Objem motoru
5700 ccm

Chevy/GMC Suburban je velký rodinný vůz postavený na platformě pickupů, jehož sedmá generace se bez zásadních změn vyráběla v letech 1973 až 1991. Představený kousek byl dovezen ze státu Washington a nový byl objednán ve výbavě Sierra Classic 1500, se zadním pohonem, motorem 5.7 EFI a 4-kvaltovým automatem s overdrivem a 3 lavicemi (9-ti místný). Dochoval se v pěkném původním stavu s 92 tisíci mílemi na tachometru. K vozu je servisní a uživatelský manuál a kopie orig. faktury z r.88.

Karoserie

Karoserie je ve velmi dobrém stavu s minimem koroze a původním lakem. Původní lak již nese známky stáří, místy se odlupuje vrchní vrstva, místy je vyšisovaný, nicméně je celistvý a bez zásadních promáčklin i poškození.  Chromy jsou zachovalé.

Interiér

Interiér je pěkný v původním stavu, kromě potrhané přední lavice. Okna jsou v elektrice, auto má přední a zadní klimatizaci a centrální zamykání. Auto je 9-ti místné, má 3. řadu sezení, která není na foto, je vyndaná a je k vozu.

Technický stav

Auto funguje velmi dobře, mechanicky je bezproblémové a ihned k používání. Má samosvorný diferenciál s poměrem 3.42 a výfuk Magnaflow s hlubokým zvukem. Aktuálně provedený servis: výměna motor.olej+filtru, olej+LSD přísady v diferenciálu, filtr+náplň v převodovce, nové svíčky.

Pěkný nenáročný vůz v zachovalém původním stavu pro velkou rodinu na dlouhé i krátké výlety 😊