1974 Ford Thunderbird

1974 Ford Thunderbird
Rok výroby
1974
Výrobce
Ford
Model
Thunderbird
Najeto
40000 mil
Převodovka
automatická
Motor
460 V8
Objem motoru
7500 ccm

Šestá generace Fordu Thunderbird byla představena v roce 1972. Sdílela mechaniku i šasi Lincolnu Mark IV a luxusem i výbavou se prémiové značce téměř blížila. Představovaný vůz se dochoval v nádherném stavu se 40 tisící najetými mílemi, sice nedokumentovanými, nicméně podle celkového stavu uvěřitelnými. Na původním zachovalém autě proběhla kosmetická renovace, od nového laku přes detailing motorového prostoru.

Karoserie

Karoserie je původní, ve vynikajícím stavu. Lak je nový v původním odstínu a ve velmi vysoké kvalitě. Nárazníky jsou přechromované, na předním se bohužel nový chrom mírně loupe. Vinyl je původní velmi zachovalý. Okna jsou bez poškození.

Interiér

Interiér je v krásném původním stavu, jako nový. Palubní deska je bez prasklin, sedačky bez jediné oděrky. Vše z elektrické výbavy je funkční - okna, sedačky.

Technický stav

Auto je ve velmi dobrém mechanickém stavu. V autě je největší motor od Fordu - 460 cui, startuje na první škrtnutí a běží perfektně. Tbird se vznáší ladně, řadí hladce a je radost ho řídit. Nyní nově instalované tlumiče.

Krásný Thunderbird, jak barevnou kombinací, tak stavem. Auto pro fandy luxusu, hladké jízdy a velkých lodí :)