1965 Ford Mustang Coupe

1965 Ford Mustang Coupe
Rok výroby
1965
Výrobce
Ford
Model
Mustang Coupe
Najeto
1000 mil
Převodovka
automatická
Motor
289 V8
Objem motoru
4700 ccm

Ford Mustang není třeba představovat. Patří mezi americké legendy a jeden z nejznámějších modelů všech dob. První generace, představená v dubnu 1964 byla extrémně úspěšná a prodeje byly rekordní. Prezentovaný Mustang Coupé byl dovezen v roce 2009 z USA a letech 2010-2014 prošel kompletní kvalitní renovací - vše bylo do šroubku rozebráno, opraveno, lakováno. Průběh renovace je dokumentován na stovkách fotografií. Při renovaci byla dodržena původní barevná kombinace dle štítku, auto vypadá přesně tak, jak bylo 21.11.1964 vyrobeno.

Karoserie

Karoserie byla odstrojena, opískována, vyvařena a lakována. Díly podvozku byly obroušené a nově lakované, každý šroub byl pozinkován. Nárazníky jsou původní americké, kvalitně přechromované. Na autě jsou nasazeny nové ráfky Cragar Smoothie s pneu Mickey Thomson.

Interiér

Interiér je kombinací repasovaných původních a nových dílů (volant, stropnice, koberec, knoflíky, ovládání a díly topení, čalounění) a koresponduje se zbytkem automobilu - je jako nový. Všechny instrumenty jsou funkční. V autě je aftermarketové digitální rádio, původní je k dispozici.

Technický stav

Z mechanický dílů je buď vše nové nebo repasované. Motor i automat jsou po kompletní generálce. Na autě je nový podvozek, nádrž,brzdy, duální nerezové výfuky Magnaflow, svody Headmen . Auto má najeto po GO cca 1000 mil.

Galerie z renovace: http://amhkmotors.cz/gallery/14/4000001/3000081

Nádherný poctivě zrenovovaný Mustang. Pokud nechcete trávit roky s renovací a chcete auto, které je ve stavu nového, toto je ten správný kus. Prodejní cena odpovídá nákladům na nové díly a auto, není v ní zahrnuto tisíce hodin práce.