1986 Ford F-250 4x4

1986 Ford F-250 4x4
Rok výroby
1986
Výrobce
Ford
Model
F-250 4x4
Najeto
71000 mil
Převodovka
automatická
Motor
460 V8
Objem motoru
7500 ccm

Americká klasika. Pracant i vozidlo na denní ježdění a také nejprodávanější pickup na světě. Představovaný vůz je ve verzi F250 s pohonem všech kol, krátkou kabinou, dlouhou korbou a největším motorem fordu o objemu 7.5 litrů. Ford byl letos dovezen ze státu Washington. Po celou dobu od prodeje byl na severozápadě USA a dochoval se ve velice pěkném původním stavu bez koroze.

Karoserie

Karoserie je původní s většinou továrního laku. Lak je pěkný a lesklý, pouze kapota byla pravděpodobně stříkaná a je o něco matnější.  Auto bylo používáno i pracovně, takže sem tam se najde nějaký drobný šrám, ale nic velikého. Auto je zdravé bez koroze, jak je u aut ze západu USA obvyklé. Lišty jsou kompletní a nic nechybí. Okna jsou bez poškrábaní a poškození. Korba je zdravá a zachovalá. Na autě je namontované velké tažné zařízení.

Interiér

Interiér je původní, zachovalý, bez zásadnějších vad. Elektrická okna i centrál fungují, rádio hraje, všechny budíky ukazují.

Technický stav

Auto funguje velice dobře, motor běží potichu, automat řadí hladce. Jedinou opravu, co jsme provedli, byla výměna rozdělovače, nic dalšího nebylo potřeba.

Moc pěkný a praktický truck v původním stavu bez koroze. Na srazy i na pracovní využití…