1987 Ford Econoline

1987 Ford Econoline
Rezervováno
Rok výroby
1987
Výrobce
Ford
Model
Econoline
Najeto
89000 mil
Převodovka
automatická
Motor
302 V8
Objem motoru
5000 ccm

Ford E-série je vedle pickupů řady F klasikou koncernu Ford. Třetí generace byla představena v roce 1975 a vyráběla se s drobnými úpravami až do roku 1991. Oproti konkurenci od GM nabízela výrazně více prostoru pro řidiče a spolujezdce, což bylo dáno větším předsunutím motoru vpřed. Tento vůz byl nový prodán v dealerství Bev Smith v Lake Park na Floridě, poté byl od roku 1999 v Indianě. Byl nakonfigurován ve výbavě Club Wagon XLT s 3 řadami lavic pro 8 pasažérů s možností sklopení zadní lavice do 3dílné postele. K autu se dochovala i dobová dokumentace (manuály, warranty card, registrační karty…)

Karoserie

Karoserie je v zachovalém původním stavu s 95% originálního továrního laku. Má minimum optických vad, žádné promáčkliny, pouze lak je na pár místech mírně vyšisovaný od slunce. Koroze je minimální, spodek zachovalý. Chromy jsou pěkné, nepoškozené. Na autě jsou nové pneu. K autu jsou praktické střešní nosiče.

Interiér

Van má velmi pěkný a zachovalý původní interiér. Nepopraskaná palubka, hezké dřevěné dekory. Celkem 8 míst, zadní lavice je sklápěcí (postel - 3 dílná), prostřední lavice je rychlovyndávací a lze místo ní vyklopit stolek.

Technický stav

Auto jezdí velmi pěkně, automat řadí hladce. V ČR pouze provedena oprava brzd (nový hlavní brzdový válec, repase brzdový třmenů, brzdové hadice)

Opravdu pěkný, zachovalý původní van s nevybydleným interiérem. Na srazy i dlouhé výlety…