1997 Chevrolet Corvette

1997 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1997
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
95000 mil
Převodovka
automatická
Motor
5.7 LS1
Objem motoru
5700 ccm

Pátá generace Corvetty byla představená v roce 1997. Oproti předchozí generaci opět výrazně vylepšená, s nový skříňovým rámem umožňující lepší rozložení hmotnosti a s větší tuhostí. Představovaný kus byl z výroby objednán s motorem 5.7l LS1 a automatickou převodovkou 4L60E. Vlastnili ho celkem 4 majitelé a aktuálně má najeto 95000 km. Dle všech indicií i výpisu Carfax (k dispozici) nebyl nikdy nabouraný. Poslední majitel ho zakoupil v USA v roce 2019 a při stěhování do ČR v roce 2021 si ho vzal s sebou. Ještě v USA proběhl rozsáhlý servis v řádech tisíců dolarů (všechny faktury k dispozici), byly instalovány nové ráfky a pneu. Auto má české SPZ, všechny výjimky jsou zapsané, auto bliká a svítí evropsky. Nyní čerstvě po STK. Auto je v celkově perfektním vizuálním i mechanickém stavu.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Lak má minimum kosmetických vad. Kola i pneu byla instalována nová a mají minimální nájezd. Auto má sundávací targa panel (s umístěním do kufru).

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice a vše je funkční.

Technický stav

Auto jede perfektně, po velkém servisu najeto max 5000 km. Je rychlé, tuhé a aktuálně nevyžaduje žádné investice.

Krásná C5 v mimořádně zachovalém stavu po pečlivém majiteli, který ji vyladil do dokonalosti. Důvodem prodeje bylo pořízení C5 ZO6…