1989 Chevrolet Corvette

1989 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1989
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
74000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný vůz ve verzi convertible byl dovezen letos z Floridy. Auto má čistý Carfax, bez dokumentované nehody nebo jakékoliv jiné pojistné události. Nájezd 74 t. mil je ověřený, pravidelně zaznamenávaný.

Karoserie

Karoserie je ve velmi dobrém původním stavu. Lak je nádherný s plným leskem. Kola jsou originální hliníková 17-palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Plátěná stahovací střecha je jak nová bez jediné trhlinky, mechanismus je ruční a plně funkční.

Interiér

Interiér je ve velmi dobrém původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice (okna, sedačky, zrcátka).

Technický stav

Auto jede velmi dobře. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné.

Krásná C4 v jedné z nejatraktivnějších barevných kombinací.  Ideální youngtimer na ježdění nebo do sbírky, který už na ceně klesat nebude.