1989 Chevrolet Corvette

1989 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1989
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
43000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v  kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen z Georgie od prvního majitele. Dochoval se v nádherném původním stavu s nájezdem 43 000 mil. Pouze 1921 kusů z celkové produkce v roce 1989 bylo vyrobeno s odstínem Dark Blue Metallic. Tato C4 byla z výroby objednána z paketem Z51.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Originální tovární lak je bez jediného poškození s plným leskem. Kola originální 17 palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Nové pneu.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice. Originální rádio je k vozu.

Technický stav

Auto jede perfektně. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné. Na autě je instalován nový výfukový systém Magnaflow.

Krásná C4 v pěkné barevné kombinaci s nízkým nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky, který už levnější nebude.