1988 Chevrolet Corvette

1988 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1988
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
56000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen z letos z Floridy od druhého majitele, který ho vlastnil 17 let. Dochoval se v nádherném původním stavu s dokumentovaným nájezdem 56 000 mil. Jde o maximálně vybavené auto, které ve své době stálo 34.213 USD. K autu se dochovala historická dokumentace - window sticker, výrobní list, všechny manuály i ručně psaná servisní knížka se všemi provedenými opravami a údržbou. K autu je také čistý carfax s doložením nájezdu.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Originální tovární lak je bez jediného poškození s plným leskem. Kola originální 17 palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Na autě jsou nové pneu.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice. Klima je funkční.

Technický stav

Auto jede perfektně. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné.

Krásná C4 v pěkné decentní barevné kombinaci s nízkým nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky, který už levnější nebude.