1986 Chevrolet Corvette

1986 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1986
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
46000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v  kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen letos z Georgie, kde strávil celou dobu od prodeje. Dochoval se v nádherném původním stavu s dokumentovaným nájezdem 46 000 mil.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu bez známek kolize. Lak je s plným leskem a bez jediného poškození. K autu jsou 2 targa střechy, původní vínová a dokoupená průhledná. Kola originální 16 palcová. Okna jsou bez poškození.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice.

Technický stav

Auto jede perfektně. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné.

Krásná C4 v pěkné barevné kombinaci s nízkým a dokumentovaným nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky, který už levnější nebude.