1986 Chevrolet Corvette

1986 Chevrolet Corvette
398 000 Kč
Rok výroby
1986
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
46000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v  kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen letos z Georgie, kde strávil celou dobu od prodeje. Dochoval se v nádherném původním stavu s dokumentovaným nájezdem 46 000 mil.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu bez známek kolize. Lak je s plným leskem a bez jediného poškození. K autu jsou 2 targa střechy, původní vínová a dokoupená průhledná. Kola originální 16 palcová. Okna jsou bez poškození.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice.

Technický stav

Auto jede perfektně. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné.

Krásná C4 v pěkné barevné kombinaci s nízkým a dokumentovaným nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky, který už levnější nebude.