1981 Chevrolet Corvette

1981 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1981
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
55000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Další kousek oblíbené třetí generace Corvetty, kterou zařazujeme do nabídky. Tato je v neobvyklé barevné kombinaci Burgundy/Cinnabar Red. Dochovala se v pěkném původním stavu s 55 tisící mílemi na tachometru.  Vyrobena byla v roce 1981 v závodě St. Louis v Missouri, který byl posledním rokem v provozu před přesunem linky do Bowling Green v Kentucky. 

Karoserie

Karoserie je v pěkném originálním stavu s jedním přelakováním v původním odstínu. Na karoserii jsou drobné kosmetické nedostatky (drobné škrábance, místy prasklinky typické pro lamináty). Odnímací targa panely jsou zachovalé bez poškození. Pneu jsou novější na leštěných originálních hliníkových kolech. Okna jsou bez prasklin.

Interiér

Interiér je ve velice pěkném původním stavu. Kožené sedačky jsou bez jediné vady. Pouze věnec volantu má popraskanou kůži. Auto má pěknou výbavu, vše je v elektrice a vše je funkční. Rádio je originální GM.

Technický stav

Auto je plně funkční, motor běží pěkně, startuje na první škrtnutí. Automat řadí hladce. Kromě běžné údržby nejsou potřeba žádné opravy.

Pěkná, původní, cenově dostupná Corvetta v zajímavé barevné kombinaci, se kterou se dá ihned jezdit.