1973 Cadillac DeVille

1973 Cadillac DeVille
Rok výroby
1973
Výrobce
Cadillac
Model
DeVille
Najeto
39000 mil
Převodovka
automatická
Motor
472 V8
Objem motoru
7700 ccm

Pátá generace modelové řady DeVille, představená v roce 1971, byla ve znamení dalšího růstu – prodloužila se platforma, zvětšil se vnitřní prostor, narostla i do délky. Toto auto je velkorysé ve všech směrech. Prostě typický Cadillac. Ti, kdo měli možnost řídit jakýkoliv Cadillac vědí, proč je tato značka na vrcholu nabídky GM.  Představovaný vůz byl dovezen z USA v roce 2011 od prvního majitele s nájezdem 36 t.mil. V ČR ho vlastnil také jeden majitel a nynější nájezd je 39 t. mil. Dochoval se v krásném původním stavu.

Karoserie

Karosérie je ve velmi dobrém původním stavu. Většina laku je původní. Originální vinyl je v pěkném neponičeném stavu. Chromy jsou vynikající. Zavazadlový prostor je čistý s kompletním příslušenstvím.

Interiér

Interiér je perfektní bez jediné vady, jako nový. Z elektrické výbavy je vše funkční – okna, sedačky. Klimatizace chladí. Více řeknou fotografie.

Technický stav

Auto jezdí nádherně. Vždy bylo spolehlivé. Jediná oprava, kterou bylo během 9 let v ČR nutné provést (mimo běžné údržby), byla výměna chladiče. Nyní bez investic.

Obrovský, téměř 6-metrový hardtop v krásném původním stavu k okamžitému používaní.